fbpx

Solární panely se těší čím dál větší oblibě a stávají se stále běžnější součástí nových i zrekonstruovaných staveb. K nadále rostoucí popularitě je předurčuje i skutečnost, že od roku 2020 musí být každá novostavba v režimu obnovitelných zdrojů energie. A kromě příznivého ekologického dopadu jim do karet hraje také ekonomická stránka a dále pocit majitelů, že jsou (alespoň částečně) energeticky nezávislí.

Navíc je výstavba nových fotovoltaických elektráren podporována vládou formou dotací, jejichž vyřízení Vám – stejně jako samotnou realizaci – rádi zařídíme.

 

Zajistíme Vám kompletní řešení Vaší vlastní solární elektrárny od A do Z – od prvotní konzultace (kdy zjistíme Vaši situaci a očekávání) a následné zhotovení odpovídající nabídky, přes první návštěvu (na které domluvíme konkrétní postup realizace), až po realizaci samotnou – to vše včetně vyřízení dotace.

Celým procesem Vás provedou naši specialisté a odborní partneři. V každé fázi tak budete mít absolutní jistotu, že vše běží tak, jak má. Po celou dobu Vám rovněž poskytneme veškerou potřebnou podporu.

Kontaktujte nás nezávazně na email energie@pomocveritelum.cz, nebo vyplňte tento stručný dotazník a zjistěte víc o tom, co vše pro Vás můžeme udělat.

 

Výhody vlastní fotovoltaické elektrárny

→       Ekologie. Výroba elektřiny z obnovitelných zdrojů – a ze slunce obzvlášť – je velmi šetrná k životnímu prostředí.
→       Nezávislost. Přestaňte být závislí na svém dodavateli energií. Vyrábějte si vlastní elektřinu a ještě ušetřete.
→       Úspora. Díky vlastní výrobě můžete ušetřit podstatnou část nákladů za elektřinu, které doteď platíte svému dodavateli.
→       Trendy. Výroba vlastní elektrické energie je moderní způsob jejího získávání a využívá jej stále více lidí. Je zřejmé, že tento trend bude pokračovat a sílit i nadále.
→       Kvalita. Moderní fotovoltaické systémy se vyznačují vysokou kvalitou provedení a dlouhou životností. Jejich výrobci (potažmo dodavatelé) se tak nebojí dávat na jednotlivé komponenty i delší než zákonné záruky.
→       Individuální řešení. Parametry a provedení celého systému přizpůosbíme Vašim možnostem a potřebám.
→       Státní podpora. Momentálně lze na pořízení vlastní fotovoltaické elektrárny čerpat státní dotace. Jejich čerpání Vám samozřejmě zařídíme.

 

Proč do toho jít s námi?

→        Spolehlivost. Své partnery si pečlivě vybíráme. Proto víme, že se o Vás postarají opravdoví profesionálové, jejichž práce Vám přinese užitek.
→        Celorepubliková působnost. Montážní firmy máme nasmlouvané ve všech regionech ČR.
→        Kvalita provedení. My i naši partneři jsme profesionálové. Proto Vaše řešení sestavíme z komponentů, jejichž kvalita je prokázána odbornými testy a především praxí.
→        Řešení na míru. Žádné předražené zbytečnosti, žádná nefunkční pozlátka. Naše řešení Vám sedne přesně tak, jak budete potřebovat.
→        Pohodlí. Projekty realizujeme od A do Z a o vše potřebné se postaráme. Návrh řešení, technická příprava, montáž i uvedení do provozu jsou u nás samozřejmostí.
→        Férové jednání. Zakládáme si na poctivosti a otevřeném jednání. U nás vždycky víte, co podepisujete.
→        Příznivá cena.