Solární panely se těší čím dál větší oblibě a stávají se stále běžnější součástí nových i zrekonstruovaných staveb. K nadále rostoucí popularitě je předurčuje i skutečnost, že od roku 2020 musí být každá novostavba v režimu obnovitelných zdrojů energie. A kromě příznivého ekologického dopadu jim do karet hraje také ekonomická stránka a dále pocit majitelů, že jsou (alespoň částečně) energeticky nezávislí.
Navíc je výstavba nových fotovoltaických elektráren podporována vládou formou dotací, jejichž vyřízení Vám – stejně jako samotnou realizaci – rádi zařídíme.

Pro více informací nám napište na
ENERGIE@POMOCVERITELUM.CZ

Zajistíme Vám kompletní řešení Vaší vlastní solární elektrárny od A do Z – od prvotní konzultace (kdy zjistíme Vaši situaci a očekávání) a následné zhotovení odpovídající nabídky, přes první návštěvu (na které domluvíme konkrétní postup realizace), až po realizaci samotnou – to vše včetně vyřízení dotace.

Celým procesem Vás provedou naši specialisté a odborní partneři. V každé fázi tak budete mít absolutní jistotu, že vše běží tak, jak má. Po celou dobu Vám rovněž poskytneme veškerou potřebnou podporu.

Kontaktujte nás nezávazně na email energie@pomocveritelum.cz a zjistěte víc o tom, co vše pro Vás můžeme udělat.

Pro více informací nám napište na
ENERGIE@POMOCVERITELUM.CZ